BAYRAKLI KAYMAKAMI, KARŞIYAKA BELEDİYE BAŞKANINI ZİYARET ETTİ

 

Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak’ı makamında ziyaret eden Bayraklı Kaymakamı Kaan Peker, teşkilatlanmaya hız vereceklerini söyledi.

 

 

 

 

 

 Türkiye’nin en önemli kentlerinden biri olan İzmir’e atanmış olmaktan mutlu olduğunu belirten Peker “ Yeni kurulan ilçelerde belli sıkıntılar her zaman yaşanır. Teşkilatlanmaya hız vererek gerekli olan tüm birimlerin kurulmasını sağlayacağız. Geldiğim günden bu yana Belediye Başkanı Cevat Durak’tan yakın ilgi ve destek gördüm, kendisine ve ekibine teşekkür ediyorum. Sıkıntıları birlikte aşacağız.” Dedi.

Bayraklı’nın ilçe olma konusunda hazırlıksız yakalandığını belirten Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak  “Fiziki yapıların yapılmasından sonra gerçekleşseydi bu sıkıntıların hiç biri yaşanmazdı. Bayraklı’nın doğal sınırları içerisinde yeni bir ilçe olmasını her zaman destekledim. Ancak, bugünkü sınırlarında sıkıntılar yaşanıyor, sınır sorunu uzun süre yaşanabilir. Yılbaşından itibaren ödeneği kesilmesine rağmen   seçimlere kadar hizmeti aksatmadan götüreceğiz. Seçimlerden sonra da desteklerimizi sürecektir.  Geçiş sürecinde vatandaşlımızın sıkıntı çekmesini istemiyoruz. Görev sürem içerisinde kapalı pazaryeri, sağlık ocakları, semt merkezi,  Aydın Güven Gürkan Kültür Merkezi gibi hizmetler götürmemiz vatandaşlarımızın yıllardır beklediği yatırımlardır. Vatandaşlarımız bu yatırımların aksamasından endişe ediyor, ancak biz her zaman yanlarında alacağız. “ dedi.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s