Bayraklı Belediye Başkan aday adayı Avukat Pınar Susmuş merdiven boyadı

1000359_447455665368461_1445730391_n

Pınar Susmuş

İstanbul’da başlayıp Türkiye’ye yayılan merdiven boyama etkinliği Bayraklı’ya da sıçradı. CHP Bayraklı Belediye Başkan Aday Adayı Avukat Pınar Susmuş da eline fırça alıp, ekibi ile birlikte merdivenleri gökkuşağı renklerine boyadı.

İstanbul’da başlayıp Türkiye’ye yayılan merdiven boyama etkinliği Bayraklı’ya da sıçradı. CHP Bayraklı Belediye Başkan Aday Adayı Avukat Pınar Susmuş da eline fırça alıp, ekibi ile birlikte merdivenleri gökkuşağı renklerine boyadı. Susmuş, “ Gökkuşağı renk armonisidir. İnsanlar onu gördükçe huzur duyar, güç bulur, yarınlar için umutla dolar. Aynı zamanda farklılıkların zenginlik olduğunu gösterir. Her yöreden her mezhepten insanıyla Bayraklı’da bir gökkuşağıdır aslında” dedi.

Gökkuşağı rengi

İstanbul’un Fındıklı semtinde Salı Pazarı merdivenlerinin Orman Yüksek Mühendisi Hüseyin Çetinel tarafından gökkuşağı renklerine boyanması sosyal medyada yapılan çağrılarla bütün ülkeye yayıldı. İzmir’in Bayraklı ilçesinde de ilk etkinliği CHP’li aday adayı Avukat Pınar Susmuş ve ekibi gerçekleştirdi.

Susmuş, önceki gece ekibi ile birlikte Sevgi Yolu’ndaki merdivenleri gökkuşağı renklerine boyadı. Ekibine ‘Fırçanı da al gel’ çağrısı yapan ve kendisi de fırça ile birebir boyama yapan Susmuş, etkinlik sonrasında da vatandaşlarla bir araya gelip hatıra fotoğrafı çektirdi.

Gökkuşağı renklerinin her birinin ayrı bir anlam taşıdığını belirten Susmuş, “ Yeşil hayatın ve umudun, mavi huzurun, sarı sıcaklığın, mor asalet ve gücün rengi. Tüm bunlar ayrı ayrı anlamlar ifade ediyorlar ancak bir araya geldiklerinde muhteşem bir güzelliği ve zenginliği ortaya çıkarıyorlar. Aslında farklılıkların zenginlik olduğunu gösteriyorlar. Her yöreden, her mezhepten insanıyla güzel Bayraklımız da bir gökkuşağıdır aslında” dedi.

Belediye Başkan Adayına Ulaşmak için

 

Kaynak : www.gundogdugazetesi.com

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s